Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pretty Fairy Novae Plus dla kobiet

Pretty Fairy Novae Plus dla kobiet

wodny
ozonowy
Pretty Fairy Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Pretty Fairy Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Pretty Fairy Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Pretty Fairy marki Novae Plus to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pretty Fairy został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są melon i czarna porzeczka; nutami serca są malina, konwalia, róża i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Melon Czarna porzeczka

Malina Konwalia Róża Lotos

Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pretty Fairy by Novae Plus.

Pretty Fairy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Pretty Fairy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Pretty Fairy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pretty Fairy marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pretty Fairy marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Jacomo Aura for Women Annick Goutal Petite Cherie Oriflame Pop Glam Electric Yellow Nina Ricci Nina Gold Edition Tocca Giulietta Washington Tremlett My Fair Lady Mistral Grapefruit Red Currant Mistral Wild Blackberry Lush Ginger Corine de Farme High School Musical Bath and Body Works Moonlight Magic