Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pink Garden Novae Plus dla kobiet

Pink Garden Novae Plus dla kobiet

Pink Garden Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Pink Garden Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Pink Garden marki Novae Plus to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Pink Garden został wydany w 2006 roku. Nutę głowy stanowi zielone jabłko; nutami serca są róża, jaśmin i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Zielone Jabłko

Róża Jaśmin Brazylijskie drzewo różane

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Garden by Novae Plus.

Pink Garden Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Pink Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Pink Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Garden marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Garden marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Contradiction Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Balenciaga Prelude Lancaster Aquazur Guerlain L'Instant Magique Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Marc Jacobs Daisy Black Edition Novae Plus Graceful Green Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Acqua di Biella Kid Mohair Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret