Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pearl Silver Novae Plus dla kobiet

Pearl Silver Novae Plus dla kobiet

tuberozowy
Pearl Silver Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Pearl Silver marki Novae Plus to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pearl Silver został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są czerwone jabłko, lima i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża i gałka muszkatołowa; nutami bazy są ambra, piżmo i tuberoza.

Czerwone jabłko Lima Bergamotka

Jaśmin Róża Gałka muszkatołowa

Ambra Piżmo Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pearl Silver by Novae Plus.

Pearl Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Pearl Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Pearl Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pearl Silver marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pearl Silver marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Magnetic Beat Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Hugo Boss Pure Purple Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Luciano Soprani D Luciano Soprani Lancome Aroma Sun The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Halston Catalyst Lollia Believe Ulric de Varens Mini Varens 29 Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby Bjorn Borg Love All Hot Pink