Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pearl Silver Novae Plus dla kobiet

Pearl Silver Novae Plus dla kobiet

tuberozowy
Pearl Silver Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Pearl Silver marki Novae Plus to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pearl Silver został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są czerwone jabłko, lima i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża i gałka muszkatołowa; nutami bazy są ambra, piżmo i tuberoza.

Czerwone jabłko Lima Bergamotka

Jaśmin Róża Gałka muszkatołowa

Ambra Piżmo Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pearl Silver by Novae Plus.

Pearl Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Pearl Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Pearl Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pearl Silver marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pearl Silver marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Benefit Garden of Good & Eva Gin Tonic Gin Tonic Woman Daisy Fuentes Dianoche Passion Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G Rance 1795 Helene Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Biotherm Eau de Paradis Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo Byredo Pulp Ralph Lauren Romance Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche Britney Spears Midnight Fantasy