Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pearl Blue Novae Plus dla kobiet

Pearl Blue Novae Plus dla kobiet

Mam: 1

Pearl Blue Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Pearl Blue Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Pearl Blue marki Novae Plus to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pearl Blue został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka, zielone jabłko, Śliwka i cytryna; nutami serca są róża, konwalia, jaśmin i gałka muszkatołowa; nutami bazy są piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Bergamotka Zielone Jabłko Śliwka Cytryna

Róża Konwalia Jaśmin Gałka muszkatołowa

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pearl Blue by Novae Plus.

Pearl Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Pearl Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Pearl Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pearl Blue marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pearl Blue marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Fly High Woman Christian Dior Dior Addict Shine Givenchy Absolutely Givenchy Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Louis Feraud Feraud Sunshine Eau d`Ete Novae Plus Pink Miss Caty Cat Neil Morris Coral Ormonde Jayne Osmanthus Tommy Bahama Set Sail South Seas Voluspa Corsica Marc de la Morandiere Melodie d'Amour Nina Ricci Nina L`Elixir