Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Papillon Novae Plus dla kobiet

Papillon Novae Plus dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Papillon Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Papillon Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Papillon Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Papillon marki Novae Plus to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, cytryna, tangeryna, czarna herbata, jabłko i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Kwiat pomarańczy Cytryna Tangeryna Czarna herbata Jabłko Grejpfrut

Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Papillon by Novae Plus.

Papillon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Papillon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Papillon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Papillon marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Papillon marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nicolai Parfumeur Createur Number One Yves Rocher Neonatura Souffle Nanette Lepore Love Bird Joop! Joop! Rococo Aroma M Geisha Nobara-Cha Calypso Christiane Celle Calypso Violette Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Givenchy Dance with Givenchy DSH Perfumes Padme Lotus Kenzo Time for Peace Oriflame Chiffon Melvita Floral Water Rosa