Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Papillon Novae Plus dla kobiet

Papillon Novae Plus dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Papillon Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Papillon Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Papillon Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Papillon marki Novae Plus to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, cytryna, tangeryna, czarna herbata, jabłko i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Kwiat pomarańczy Cytryna Tangeryna Czarna herbata Jabłko Grejpfrut

Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Papillon by Novae Plus.

Papillon Recenzje Perfum

Papillon by Novae Plus 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Papillon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Papillon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Papillon marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Papillon marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Initial Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Moschino Cheap & Chic Avon Sweet Honesty Annick Goutal Rose Absolue Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose S.T. Dupont Signature Demeter Fragrance Honeysuckle Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Daisy Fuentes Dianoche Night