Marki » N-Q » « Grupy

Lady Pink Novae Plus dla kobiet

Lady Pink Novae Plus dla kobiet

Lady Pink Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Lady Pink marki Novae Plus to perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi i czerwone jagody; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Cytryna Amalfi Czerwone jagody

Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Pink by Novae Plus.

Lady Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Lady Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Lady Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Pink marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Pink marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
The Body Shop The Apple Blossom Yves Rocher Noix de Coco Satellite A La Figue! Sean John I Am King Versace Gianni Versace Couture Frederic Malle Geranium Pour Monsieur Nina Ricci Eau de Fleurs Neotantric Parampara Peepshow Victorio & Lucchino Hombre Demeter Fragrance Almond Rothenstein Deja Vu David & Venus Jennifer Lopez Love & Glamour