Marki » N-Q » « Grupy

Lady Pink Novae Plus dla kobiet

Lady Pink Novae Plus dla kobiet

Lady Pink Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Lady Pink marki Novae Plus to perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi i czerwone jagody; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Cytryna Amalfi Czerwone jagody

Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Pink by Novae Plus.

Lady Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Lady Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Lady Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Pink marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Pink marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Serge Lutens Ambre Sultan Jardin de France Extravieille Demeter Fragrance Holy Water DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Eclectic Collections 7 Wonders of the World Colosseum Gendarme Mojo Julian Rouas Private Collection Philosophy Inner Grace Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Ferrari Scuderia Ferrari Bogner Bogner for Man Thierry Mugler Angel Mugler Show Star