Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Graceful Green Novae Plus dla kobiet

Graceful Green Novae Plus dla kobiet

Graceful Green Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Graceful Green marki Novae Plus to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Graceful Green został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, pomarańcza i marakuja; nutami serca są jaśmin, róża i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są cedr, ambra i piżmo.

Zielone Jabłko Pomarańcza Marakuja

Jaśmin Róża Brazylijskie drzewo różane

Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Graceful Green by Novae Plus.

Graceful Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Graceful Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Graceful Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Graceful Green marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Graceful Green marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Valentino V Absolu Benetton B. United Jeans Man L`Erbolario Iris Alyssa Ashley White Musk Borsalino Donna Chloe Love Stendhal Elixir Noir Nobile 1942 Ponte Vecchio W Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Kenzo Once Upon a Time pour Femme Ulric de Varens Creation N° 13 Oriflame Moon