Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fresh Blue Novae Plus dla kobiet

Fresh Blue Novae Plus dla kobiet

Fresh Blue Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Fresh Blue Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Fresh Blue marki Novae Plus to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Fresh Blue został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są cytryna i grejpfrut; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są cedr, piżmo i korzeń irysa.

Cytryna Grejpfrut

Jaśmin Konwalia

Cedr Piżmo Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fresh Blue by Novae Plus.

Fresh Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Fresh Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Fresh Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fresh Blue marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fresh Blue marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Air-Val International Winnie The Pooh Elizabeth Arden Iced Green Tea Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Le Jardin Retrouve L`eau du Jardin Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue Smell Bent Hippie Holidaze Roxana Illuminated Perfume Vespertina Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 Intelligent Nutrients Innercalm