Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

C'est Soiree Light Orange Novae Plus dla kobiet

C'est Soiree Light Orange Novae Plus dla kobiet

kwaśny
C'est Soiree Light Orange Novae Plus dla kobiet Zdjęcia C'est Soiree Light Orange Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

C'est Soiree Light Orange marki Novae Plus to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. C'est Soiree Light Orange został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i czerwone jagody; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Cytryna Amalfi Czerwone jagody

Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C'est Soiree Light Orange by Novae Plus.

C'est Soiree Light Orange Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus C'est Soiree Light Orange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus C'est Soiree Light Orange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C'est Soiree Light Orange marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C'est Soiree Light Orange marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Aroma Calm Balenciaga Prelude Avon Crystal Aura Abinoam Cobice Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Sarah Jessica Parker Covet Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Laura Biagiotti Donna Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Neil Morris Gotham The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Rasasi Abeer