Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Blue Minou Novae Plus dla kobiet

Blue Minou Novae Plus dla kobiet

Mam: 1

Blue Minou Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Blue Minou Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Blue Minou marki Novae Plus to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Blue Minou został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, cytryna i pomarańcza; nutami serca są róża, jaśmin, białe kwiaty i fiołek; nutami bazy są piżmo, ambra i cedr.

Zielone Jabłko Cytryna Pomarańcza

Róża Jaśmin Białe kwiaty Fiołek

Piżmo Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Minou by Novae Plus.

Blue Minou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Blue Minou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Blue Minou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Minou marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Minou marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Olivier Strelli The World Is Wonderful Loewe I Loewe You Lentheric Tweed Bond No 9 Astor Place Annika Sorenstam Annika Mariella Burani Messages Annayake Annayake Pour Elle Light Borsalino Donna Oriflame Volare Wisteria