Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Blue Minou Novae Plus dla kobiet

Blue Minou Novae Plus dla kobiet

Mam: 1

Blue Minou Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Blue Minou Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Blue Minou marki Novae Plus to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Blue Minou został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, cytryna i pomarańcza; nutami serca są róża, jaśmin, białe kwiaty i fiołek; nutami bazy są piżmo, ambra i cedr.

Zielone Jabłko Cytryna Pomarańcza

Róża Jaśmin Białe kwiaty Fiołek

Piżmo Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Minou by Novae Plus.

Blue Minou Recenzje Perfum

Blue Minou by Novae Plus 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Blue Minou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Blue Minou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Minou marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Minou marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Lancome Aroma Calm Abinoam Corazon Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Alviero Martini GeoBlack Woman Ralph Lauren Romance Be Mine Ella Mikao Yujin Feroce M. Micallef Jewel Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Montale Velvet Flowers Mayssa Mayssa Givenchy Givenchy Naturally Chic