Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ballet Novae Plus dla kobiet

Ballet Novae Plus dla kobiet

Ballet Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Ballet Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Ballet Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Ballet Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Ballet marki Novae Plus to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są Śliwka i cytryna; nutami serca są jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są ambra i białe piżmo.

Śliwka Cytryna

Jaśmin Konwalia Róża

Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ballet by Novae Plus.

Ballet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Ballet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Ballet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ballet marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ballet marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Light Blue Escada Lily Chic Liz Claiborne Curve Kicks Love Passport Rosy Sky Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Ted Baker X2O Extraordinary for Women Girard Bali Sunrise Van Gils Tendenza Victoria`s Secret Passionate Kisses Britney Spears Radiance Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease