Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ballet Novae Plus dla kobiet

Ballet Novae Plus dla kobiet

Ballet Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Ballet Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Ballet Novae Plus dla kobiet Zdjęcia Ballet Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Ballet marki Novae Plus to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są Śliwka i cytryna; nutami serca są jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są ambra i białe piżmo.

Śliwka Cytryna

Jaśmin Konwalia Róża

Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ballet by Novae Plus.

Ballet Recenzje Perfum

Ballet by Novae Plus 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Ballet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Ballet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ballet marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ballet marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali RubyLips Azzaro Pink Tonic Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop Burberry Burberry Brit Sheer Laura Biagiotti Venezia Pastello Lucien Lelong Indiscret Morgane le Fay Yellow Ella Mikao Yujin Ectasy Creative Universe Beth Terry Element of Desire So...? So...? On the beach Anthousa Fig & Vetiver Jeanne Arthes Boum Catch Me