Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

pikantny
gorzki
conifer
kwaśny

Olive You marki Norma Kamali to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Olive You został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima i oliwka.

Lima Oliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Olive You by Norma Kamali.

Olive You Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Norma Kamali Olive You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Norma Kamali Olive You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Olive You marki Norma Kamali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Olive You marki Norma Kamali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bond No 9 Little Italy Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Caudalie Fleur de Vigne Elizabeth Arden Daytona 500 Ocean Pacific Endless Ocean Pacific for Men M. Asam No.1 Eclectic Collections Factor Max Deville Camera for Men Keiko Mecheri Sanguine Ayala Moriel Sabotage JoAnne Bassett Reveiller