Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Norma Kamali Norma Kamali dla kobiet

Norma Kamali Norma Kamali dla kobiet

tuberozowy

Norma Kamali marki Norma Kamali to kwiatowe perfumy dla kobiet. Norma Kamali został wydany w 1985 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, tuberoza, esencja różana, goździk (roślina) i paczula.

Nuty kwiatowe Tuberoza Esencja różana Goździk (roślina) Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Norma Kamali by Norma Kamali.

Norma Kamali Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Norma Kamali Norma Kamali, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Norma Kamali Norma Kamali, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Norma Kamali marki Norma Kamali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Norma Kamali marki Norma Kamali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Jean Patou Joy Giorgio Armani Summer Mania Femme Penhaligon`s Lily & Spice Waterford Lismore Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Pacifica Egyptian Bergamot Rose B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One The Body Shop White Gardenia Revlon Love Her Madly Henri Bendel Rose & Oud