Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Incense Norma Kamali dla mężczyzn

Incense Norma Kamali dla mężczyzn

Miałem: 5 Chcę: 14 Ukochany zapach: 1

dymny

Incense marki Norma Kamali to orientalne perfumy dla mężczyzn. Incense został wydany w 1985 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, mirra i olibanum.

Kadzidło Mirra Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Incense by Norma Kamali.

Sahara Noir

Incense Recenzje Perfum

estabas
estabas

Jestem pewien że labdanum jest głównym składnikiem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Norma Kamali Incense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Norma Kamali Incense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Incense marki Norma Kamali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Incense marki Norma Kamali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Donna Karan Black Cashmere Annayake Miyako Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices L`Artisan Parfumeur Timbuktu Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Slumberhouse Jeke Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Diptyque Tam Dao Hermes Hermessence Ambre Narguile Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Molinard Habanita Sonoma Scent Studio Incense Pure Nasomatto Black Afgano Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Ginestet Botrytis Oriflame Chiffon