Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ceremony Norma Kamali dla kobiet i mężczyzn

Ceremony Norma Kamali dla kobiet i mężczyzn

dymny

Ceremony marki Norma Kamali to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak olej mirrowy, wanilia, olibanum, cedr i nuty ziołowe.

Olej mirrowy Wanilia Olibanum Cedr Nuty ziołowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ceremony by Norma Kamali.

Ceremony Recenzje Perfum

Ceremony by Norma Kamali 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Norma Kamali Ceremony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Norma Kamali Ceremony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ceremony marki Norma Kamali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ceremony marki Norma Kamali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Kenneth Cole Reaction Thermal Azzaro Silver Black Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Abercrombie & Fitch 41 Cologne Calvin Klein CK IN2U POP for Him Hollywood Milano Hollywood Milano Man Geo. F. Trumper GFT Jo Malone Sweet Lime & Cedar Agonist The Infidel Truefitt & Hill Freshman CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen