Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Beach Norma Kamali dla kobiet i mężczyzn

Beach Norma Kamali dla kobiet i mężczyzn

morski
kokosowy

Beach marki Norma Kamali to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Beach został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty morskie, kokos, nuty owocowe, piasek, lima i tequila.

Nuty morskie Kokos Nuty owocowe Piasek Lima Tequila

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beach by Norma Kamali.

Beach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Norma Kamali Beach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Norma Kamali Beach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beach marki Norma Kamali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beach marki Norma Kamali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Bvlgari Aqva Pour Homme Puma Puma Create Man Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Gianfranco Ferre Acqua Azzurra Maitre Parfumeur et Gantier Camelia Chinois Stephanie de Saint-Aignan Embruns d`Ambre Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Truefitt & Hill Clubman Marina Yachting Marina Yachting Black Phoenix Alchemy Lab Mr. Qubit Demeter Fragrance Salt Air Burberry Burberry Sport Ice for Men