Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Beach Norma Kamali dla kobiet i mężczyzn

Beach Norma Kamali dla kobiet i mężczyzn

morski
kokosowy

Beach marki Norma Kamali to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Beach został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty morskie, kokos, nuty owocowe, piasek, lima i tequila.

Nuty morskie Kokos Nuty owocowe Piasek Lima Tequila

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beach by Norma Kamali.

Beach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Norma Kamali Beach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Norma Kamali Beach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beach marki Norma Kamali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beach marki Norma Kamali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Bvlgari Aqva Pour Homme Carolina Herrera Herrera Aqua Mexx Mexx Ice Touch Man Tom Tailor Speedlife Man Nautica Nautica Sunset Voyage Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf Gianfranco Ferre Acqua Azzurra Calvin Klein CK One Summer 2009 Pacsun Kirra Truefitt & Hill Clubman Liz Claiborne Curve Wave Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love