Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Norell Norell dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów
Norell Norell dla kobiet Zdjęcia Norell Norell dla kobiet Zdjęcia

Norell marki Norell to kwiatowe perfumy dla kobiet. Norell został wydany w 1968 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Josephine Catapano. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, galbanum, hiacynt, bergamotka, narcyz i cytryna; nutami serca są mimoza, kolendra, goździk (roślina), irys, gardenia, cynamon, orchidea, cantedeskia, jaśmin, ylang-ylang, róża i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia, mech dębowy, wetyweria, cedr i mirra.

Lawenda Mandarynka Galbanum Hiacynt Bergamotka Narcyz Cytryna

Mimoza Kolendra Goździk (roślina) Irys Gardenia Cynamon Orchidea Cantedeskia Jaśmin Ylang-ylang Róża Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia mech dębowy Wetyweria Cedr Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Norell by Norell.

Fidji

Norell Recenzje Perfum

Norell by Norell 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Norell Norell, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Norell Norell, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Norell marki Norell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Norell marki Norell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Laura Biagiotti Laura Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Adidas Adidas Originals pour Femme Nina Ricci L`Air du Temps Noel Molinard Les Fleurs: Jasmin Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Roberto Capucci Ballade a Venise Gabriela Sabatini Magnetic Salvatore Ferragamo Attimo Adrien Arpel Adri Essence Florascent Aqua Floralis 1er Mai