Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Norell Norell dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów
Norell Norell dla kobiet Zdjęcia Norell Norell dla kobiet Zdjęcia

Norell marki Norell to kwiatowe perfumy dla kobiet. Norell został wydany w 1968 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Josephine Catapano. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, galbanum, hiacynt, bergamotka, narcyz i cytryna; nutami serca są mimoza, kolendra, goździk (roślina), irys, gardenia, cynamon, orchidea, cantedeskia, jaśmin, ylang-ylang, róża i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia, mech dębowy, wetyweria, cedr i mirra.

Lawenda Mandarynka Galbanum Hiacynt Bergamotka Narcyz Cytryna

Mimoza Kolendra Goździk (roślina) Irys Gardenia Cynamon Orchidea Cantedeskia Jaśmin Ylang-ylang Róża Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia mech dębowy Wetyweria Cedr Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Norell by Norell.

Fidji

Norell Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Norell Norell, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Norell Norell, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Norell marki Norell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Norell marki Norell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Bill Blass Bill Blass for Women Loewe I Loewe You Tonight GianMarco Venturi GMV Donna Guerlain Idylle Jacques Fath Jacques Fath Irissime Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois JoAnne Bassett Le Voyage DSH Perfumes Something Blue Jennica Fleur de Nacre