Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Vespriesperidati Gold for Women Nobile 1942 dla kobiet

Vespriesperidati Gold for Women Nobile 1942 dla kobiet

Vespriesperidati Gold for Women Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia Vespriesperidati Gold for Women Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia

Vespriesperidati Gold for Women marki Nobile 1942 to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Vespriesperidati Gold for Women został wydany w 1942 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są petitgrain, jaśmin, neroli, pomarańcza i estragon; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, ambra i benzoes.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Mandarynka

Petitgrain Jaśmin Neroli Pomarańcza Estragon

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vespriesperidati Gold for Women by Nobile 1942.

Vespriesperidati Gold for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vespriesperidati Gold for Women marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vespriesperidati Gold for Women marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Clinique Clinique Happy Bond No 9 Eau de New York Agatha Ruiz de la Prada Lio Roccobarocco Gold Jeans Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Crabtree & Evelyn West Indian Lime Miller Harris Le Petit Grain Guerlain Eau de Cologne du 68 Manuel Canovas Route Mandarine Jo Malone Lime Basil & Mandarin Patyka Hesperide Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010