Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vespri Esperidati for Men Nobile 1942 dla mężczyzn

Vespri Esperidati for Men Nobile 1942 dla mężczyzn

Vespri Esperidati for Men Nobile 1942 dla mężczyzn Zdjęcia Vespri Esperidati for Men Nobile 1942 dla mężczyzn Zdjęcia

Vespri Esperidati for Men marki Nobile 1942 to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Vespri Esperidati for Men został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są lawenda, francuskie labdanum, geranium, rozmaryn i jałowiec; nutami bazy są piżmo, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Lawenda Francuskie labdanum Geranium Rozmaryn Jałowiec

Piżmo Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vespri Esperidati for Men by Nobile 1942.

Vespri Esperidati for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vespri Esperidati for Men marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vespri Esperidati for Men marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Racing Sean John Unforgivable Black Luciano Soprani Just Free Gas Gas for Your Soul Jo Malone Sweet Lime & Cedar Antica Farmacista Fico Verde Perfumer`s Workshop Samba Red Man Canali Winter Tale Special Edition O Boticario Connexion Woods Tous Tous Man Sport Norma Kamali Ceremony Roja Dove Diaghilev