Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Sandalo Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Sandalo Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Sandalo Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sandalo Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sandalo Nobile marki Nobile 1942 to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sandalo Nobile został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są szafran i kmin; nutami serca są kwiat irysa i figowiec; nutami bazy są drzewo sandałowe, syjamski benzoes i balsam gurjan.

Szafran Kmin

Kwiat irysa Figowiec

Drzewo sandałowe Syjamski benzoes Balsam gurjan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalo Nobile by Nobile 1942.

Sandalo Nobile Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Sandalo Nobile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Sandalo Nobile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalo Nobile marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalo Nobile marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Le Baiser Du Dragon Ralph Lauren Purple Label Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Guerlain Vol de Nuit Evasion Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Montale Patchouli Leaves Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily Lorenzo Villoresi Alamut Alexandra de Markoff Enigma Playboy Press To Play Hollywood Profumi del Forte Versilia Vintage Boise Jacques Fath Yang Imperial