Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

PonteVecchio Nobile 1942 dla mężczyzn

PonteVecchio Nobile 1942 dla mężczyzn

PonteVecchio Nobile 1942 dla mężczyzn Zdjęcia PonteVecchio Nobile 1942 dla mężczyzn Zdjęcia

PonteVecchio marki Nobile 1942 to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są kadzidło, bergamotka i mandarynka; nutami serca są irys, jaśmin, geranium, ylang-ylang, cedr virginia i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Kadzidło Bergamotka Mandarynka

Irys Jaśmin Geranium Ylang-ylang Cedr Virginia Brazylijskie drzewo różane

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PonteVecchio by Nobile 1942.

Jaipur Saphir

PonteVecchio Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Trudno mi ten zapach opisać. Nie potrafię zbytnio rozłożyć go na czynniki pierwsze, bo praktycznie wszystkie składniki mi się tu mieszają, wszystkie chcą dość do głosu jednocześnie i to niestety mi się nie podoba. Najbardziej wychyla się drzewo różane i ylang ylang, czuć leciutką pudrowość irysa, trochę piżma i dalekie echa kadzidła,jakies zioła. To nie jest ´´mój´´ zapach. Nie potrafiłabym go nosić. Ma w sobie coś dziwnego. Nie twierdzę bynajmniej, że jest zły, ale nie polubiliśmy się.

gardenia
gardenia

A to się zdziwiłam,ze w spisie nut nie ma sosu do spagetti!
Ponte Vecchio pachnie jakos tak smacznie,jak ugotowane gałązki świeżych ziół albo lekki ziołowy sos,którego zapach unosi sie w powietrzu.Nie wiem czemu,wyczuwam tez zielone,gryzace listki pomidora,rozgrzane słońcem cyprysy,wraz z ich suchymi gałązkami,i trochę słodkich kwiatów.Baaardzo przyjemne,miekkie kadzidło,takie welwetowe,pociągające.
Wąchając Ponte Vecchio mam miłe skojarzenie z moimi pierwszymi cudownymi wakacjami w Toskanii.Cudownymi,bo Toskania mnie urzekła,swoimi aromatami:ziół,ciemnozielonymi cyprysami,świezą ,gęstą oliwą z oliwek,łagodnymi liniami horyzontu i starymi,kamiennymi domami.Zupełnie jakbym tam znów siedziała wieczoerm i po prostu cieszyła się tym widokiem.

PonteVecchio by Nobile 1942 3.00 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 PonteVecchio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 PonteVecchio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PonteVecchio marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PonteVecchio marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Adidas Fair Play Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men Leonard Leonard Homme Mark Buxton Black Angel Perfumer`s Workshop Samba Red Man Deborah Fisichella DSH Perfumes The´ du Monde Rasasi Ambition D.S. & Durga Vetyver Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta