Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ponte Vecchio W Nobile 1942 dla kobiet

Ponte Vecchio W Nobile 1942 dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 5

Ponte Vecchio W Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia Ponte Vecchio W Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia

Ponte Vecchio W marki Nobile 1942 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są kolendra, bergamotka i mandarynka; nutami serca są irys, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Kolendra Bergamotka Mandarynka

Irys Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ponte Vecchio W by Nobile 1942.

Dalimix

Ponte Vecchio W Recenzje Perfum

Argentum
Argentum

Absolutnie fantastyczny zapach. Jedna z najbardziej kobiecych mieszanek, jakie dane było mi poznać. Bije od niej niesłychana delikatność i zwiewność, to zapach ecru. Bardzo uniwersalny. Świadoma perfumeryjnie nastolatka, może go z powodzeniem używać, zaś dojrzała kobieta podkreśli nim swój styl. Szkoda, że niektórych zapachów, nie czuje się na ulicy...
Otwarcie jest bardzo wyważone, wysublimowane. Coraz bardziej przekonuje się do tego, że kolendra to składnik zarezerwowany dla kobiet. Pierwsze nuty, to słodka mandarynka i cierpka, bardzo interesująca bergamota. Kolendra podkreśla oba składniki grubą krechą. Nuty głowy prędko ulatują, bergamota w dalszym ciągu nadaje Ponte Vechio kwaskowatego polotu. Pojawiają się kwiaty, w tym samym czasie nadchodzi też akord bazowy. Z całego bukietu najwyraźniejsze są róża i irys. Oba, dość radosne zapachy wtapiają się idealnie w bazę perfum. Nie obiecywałem sobie po niej zbyt wiele - klasyczna, kobieca baza złożona z ambry, piżma i drewna sandałowego. Przeoczyłem tylko jeden, mały szczegół: to, co wcześniej wąchałem to jakieś chemiczne ścierwa, tutaj jakość składników stoi na bardzo wysokim poziomie. Użyto tu doskonałej jakości syntetyków. Piżmo zawsze gryzie się z moją skórą, tutaj jest udobruchane przez ambrę i drewno sandałowe - takie piżmo bardzo przypadło mi do gustu. Zapamiętam te perfumy na długo, ponieważ dzięki nim poznałem zapach ambry, nie mam z nim już najmniejszego problemu. Myślę, że Ponte Vechio W na długo zostanie moim pierwowzorem idealnych, kobiecych perfum. Pierwszy zapach, który samodzielnie rozebrałem na składniki - bez spisu nut. To również świadczy o jego klasie i jakości, gdyby był stworzony z ”byle czego”, to nie wychwyciłbym w nim ani jednej nuty.
Kolosalna trwałość rzędu dwunastu godzin, olbrzymia projekcja, która nakłada na nas obowiązek rozsądnej aplikacji i niebywała jakość samej kompozycji - to trzy powody, z racji których rekomenduje propozycję marki Nobile 1942 każdej kobiecie, która chce wyróżnić się w tłumie.

Izabela
Izabela

Ponte Vecchio to dosłownie Stary Most.
Obecnie Ponte Vecchio to Most Złotników, najstarszy florencki most. Dawniej znajdowały się tam jatki rzeźników, teraz znajdują się tam warsztaty i sklepy złotników.
Tak jak ten most jest turystyczną atrakcją Florencji, tak te perfumy oddają klimat Włoch i są wizytówką firmy Nobile 1942.
Początkowo byłam rozczarowana tym zapachem, pierwsze nuty są dosyć głośne, kwaskowo-przyprawowe z irysem w tle.
Nie można się nimi od razu zrażać, trzeba pozwolić im spokojnie usiąść na skórze.
Im więcej czasu mijało, tym perfumy stawały się coraz ładniejsze, pokazywały coraz milsze oblicza. Stają się słodko-kwiatowe.
Jest w nich i upajająca konfiturowa róża połączona z jaśminem oraz odrobiną irysa. Całość jest otulona chmurką ambrowo-drzewną.
Śliczna, puchata, otulająca kompozycja o złotym kolorze (tak mi się kojarzą).
Przypominają swoim bogactwem i wielością odcieni witrynę eksponującą najpiękniejsze dzieła jubilerów wykonane ze złota i kamieni szlachetnych.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Ponte Vecchio W, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Ponte Vecchio W, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ponte Vecchio W marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ponte Vecchio W marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Calvin Klein Eternity Purple Orchid Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Montale Roses Musk Alviero Martini 1a Classe Woman Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Acqua di Biella Kid Mohair Oriflame Giordani White Gold Jesus Del Pozo On El Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret