Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Perdizione Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Perdizione Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Perdizione Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Perdizione Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Perdizione Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Perdizione Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Perdizione marki Nobile 1942 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Perdizione został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i lawenda; nutami serca są ylang-ylang, róża, kwiat pomarańczy, neroli i petitgrain; nutami bazy są cedr, wanilia i piżmo.

Grejpfrut Bergamotka Lawenda

Ylang-ylang Róża Kwiat pomarańczy Neroli Petitgrain

Cedr Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perdizione by Nobile 1942.

Perdizione Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Perdizione, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Perdizione, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perdizione marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perdizione marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Eternity Purple Orchid Banana Republic Alabaster Paco Rabanne Black XS for Her Hermes Kelly Caleche Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass L`Erbolario Iris Clean Clean Lather Kate Moss Velvet Hour Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Cristiano Fissore Cashmere for Women UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King