Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

La Danza delle Libellule Nobile 1942 dla kobiet

Mam: 21 Miałem: 6 Chcę: 9 Ukochany zapach: 1

cynamonowy
kokosowy

La Danza delle Libellule marki Nobile 1942 to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. La Danza delle Libellule został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka i czerwone jabłko; nutami serca są cedr i cynamon; nutami bazy są piżmo, wanilia i kokos.

Bergamotka Czerwone jabłko

Cedr Cynamon

Piżmo Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Danza delle Libellule by Nobile 1942.

Golden Sand
All About Eve
Lamsa

La Danza delle Libellule Recenzje Perfum

Malutka100
Malutka100

Jedno z moich większych rozczarowań perfumeryjnych- po opisie nut sądziłam, że zapach będzie mi się podobał, stało się jednak zupełnie inaczej.
Taniec Ważki mnie nie urzekł, powiedziałabym nawet, że zniechęcił do siebie i skutecznie odstraszył.
Niewątpliwie jest to zapach słodki, nawet bardzo. Perfumy otwierają się nutą soczystego jabłka, wręcz ma się wrażenie, że ten sok spływa nam po szyi. Później dołączają pozostałe składniki, lecz właśnie to jabłko cały czas dominuje. Zielone, dojrzałe i soczyste wielkie jabłko- to moje jedyne skojarzenie z tym zapachem.

Z czasem zapach zaczyna mnie męczyć coraz bardziej, czasami do głosu dochodzi też dziwna nuta kojarząca mi się trochę z zapachem aptecznym, a konkretniej mówiąc jakimś specyfikiem dla dzieci.

Zapach jest trwały, ale raczej bliskoskórny.
Nie polecałabym go również na wieczór, gdy chcemy się czuć wyjątkowo i elegancko.
Spryskana tym zapachem czuje się raczej jak wyrwana z kuchni, jakbym przed chwilą skończyła piec szarlotkę ;-)

Próbowałam się do niego przekonać, ale źle mi się go nosi.

Szozda
Szozda

Co do opisu nut zapachu zgadzam się z Dagmy. Zielone jabłka, dosłodzone z wyważonym piżmem. Początkowe uderzenie w nos mocne i zachwycające. Dość szybko jednak traci moc i z mojej skóry ulatnia się szybko. Zapach ten można kupić w wersji ekstraktu w alzd i podejrzewam że będzie bardziej trwały.

Dagmy
Dagmy

Pierwsze uderzenie Tańca ważek objawia się baaaardzo mocnym jabłkiem, które dzięki obecności bergamotki pachnie jak zielone, a nie czerwone jabłuszko, którym jest. Po 5 minutach dochodzą do głosu wanilia, cynamon, piżmo i kokos! Składniki te są dobrze zrównoważone dlatego żaden z nich nie dominuje nad pozostałymi. Całość bardzo smakowita i niesamowicie trwała - jeden, a nawet dwa dni.
Będą moje!

Ładny, waniliowo – spożywczy zapach, z wyraźną nutą słodkich jabłek w otwarciu. Podoba mi się, ale bez większych zachwytów. Trwałość świetna.

chypre
chypre

Wszyscy czują szarlotkę w tym zapachu a mnie te perfumy bardziej na myśl przywodzą truskawki zmieszane ze śmietaną i cukrem waniliowym albo śmietankowo- truskawkowe lizaki Chupa Chups :). No co ja poradzę :)
Całkiem przyjemny zapach choć trochę nie w moim stylu, ale jest oryginalny i doceniam to.
Niestety na mnie zapach nie jest jakoś powalająco trwały. Właśnie od wczoraj testuję próbkę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 La Danza delle Libellule, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 La Danza delle Libellule, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Danza delle Libellule marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Danza delle Libellule marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Montale Intense Cafe Ginestet Botrytis Carner Barcelona Tardes Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Profumum Roma Battito d`Ali Kenzo Kenzo Amour Hermes Hermessence Ambre Narguile Piotr Czarnecki Sensei L`Erbolario Dolcelisir Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Hermes Un Jardin En Mediterranee Serge Lutens Ambre Sultan ScentStory 24 Gold Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Cacharel LouLou Escada Escada Collection Lalique Lalique Le Parfum