Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

II Praline Nobile 1942 dla kobiet

II Praline Nobile 1942 dla kobiet

kakaowy
II Praline Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia II Praline Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia II Praline Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia

II Praline marki Nobile 1942 to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. II Praline został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są kokos, brzoskwinia i heliotrop; nutami serca są pralina, czekolada, fasolka tonka i wanilia; nutami bazy są paczula, ambra i drzewo sandałowe.

Kokos Brzoskwinia Heliotrop

Pralina Czekolada Fasolka tonka Wanilia

Paczula Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about II Praline by Nobile 1942.

II Praline Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 II Praline, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 II Praline, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum II Praline marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu II Praline marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Grassroots World Of Your Own Honore des Pres Sexy Angelic Demeter Fragrance Ginger Cookie Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 2: Cerise Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir M∙A∙C MV3 Henri Bendel Wild Fig Payard Pistachio Ganache Des Filles a la Vanille Patchouli Faberlic Chocolate Story Jeanne Arthes Cassandra Blanc Demeter Fragrance Chococat