Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Estroverso Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Estroverso Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Estroverso Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Estroverso Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Estroverso marki Nobile 1942 to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są dzięgiel, rozmaryn i lima; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Mandarynka

Dzięgiel Rozmaryn Lima

Piżmo Paczula Cedr Virginia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Estroverso by Nobile 1942.

Estroverso Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Estroverso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Estroverso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Estroverso marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Estroverso marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Nautica Nautica Island Voyage Oriflame In Tune Patyka Hesperide Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Masaki Matsushima mat; Orange Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Ayala Moriel Sabotage M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea Sage Machado Sage & Citrine Odin 02 Owari Erbario Toscana Agrumato di Costa