Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Casta Diva Nobile 1942 dla kobiet

Casta Diva Nobile 1942 dla kobiet

żółtych kwiatów
Casta Diva Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia Casta Diva Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia

Casta Diva marki Nobile 1942 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Casta Diva został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są nuty zielone i ylang-ylang; nutami serca są jaśmin, neroli, plumeria i osmantus; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, ambra i wanilia.

Nuty zielone Ylang-ylang

Jaśmin Neroli Plumeria Osmantus

Piżmo Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Casta Diva by Nobile 1942.

Casta Diva Recenzje Perfum

Białe kwiaty, głównie jaśmin i neroli na kremowej, waniliowo – piżmowej bazie. Zapach piękny, lekko pudrowy, nienachalnie zmysłowy, niestety mało intensywny i nietrwały.

amanda
amanda

Może nie należę do wielbicielek zapachów z nutą ylang ylang , ale też nie omijam ich szerokim łukiem i pierwszym wrażeniem , które do mnie dociera to przyjemna korzenna słodycz , jest według mnie dobrze wyważona.
Nie stara przebić się przez wszystko inne i zdominować pozostałe nuty , tylko wypływa na powierzchnię i delikatnie się na niej utrzymuje .
Po tym miłym powitaniu , które dało mi ylang ylang ze swoim korzennym obliczem wdarł się neroli i próbuje trochę namieszać w tej sielance . Atmosfera stanowczo się zagęszcza , z minuty na minutę przybiera postać dusznawej chmury za chwilę nie będzie czym oddychać , można czekać jedynie na zbawienny deszcz.
Właśnie neroli zdecydowanie może odstraszać swoim dusznym klimatam,lecz jego dominacja powoli zaczyna się uspokajać, co prawda nadal jest wyczuwalne ,ale w towarzystwie wanilii i łagodnego piżma .
Całość to słodko lekko gorzkawy ciekawy zapach.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Bardzo intensywny ylang na waniliowo-piżmowej bazie. Czuć też jaśmin, a ja czuję gardenię, której nie ma w spisie... W ogóle dominuje nuta egzotycznych, woskowych kwiatów. Nieźle przydusza, pomimo dodatku "nut zielonych", które miały pewnie dodać nieco rześkości tej kompozycji. Średnio to wyszło, prawdę mówiąc, jest mdło. Bardzo mdło i dusząco.
Tylko dla zagorzałych wielbicielek ylang-ylang i gardenii.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Casta Diva, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Casta Diva, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Casta Diva marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Casta Diva marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Moschino Couture! Nina Ricci L'Eau du Temps Victoria`s Secret Body by Victoria Esteban Tourbillon de thé Marc Jacobs Daisy Black Edition Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Jardin de France Anandita CnR Create Aries Oriflame Giordani White Gold Byblos Cielo Faberlic Aora Le Labo Belle Du Soir