Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Aqua Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Aqua Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Aqua Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aqua Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aqua Nobile marki Nobile 1942 to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aqua Nobile został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, neroli i kardamon; nutami serca są geranium, mirra i kwiat pomarańczy; nutami bazy są francuskie labdanum, fasolka tonka, paczula, drzewo sandałowe i skóra.

Bergamotka Mandarynka Neroli Kardamon

Geranium Mirra Kwiat pomarańczy

Francuskie labdanum Fasolka tonka Paczula Drzewo sandałowe Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Nobile by Nobile 1942.

Aqua Nobile Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Aqua Nobile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Aqua Nobile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Nobile marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Nobile marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jil Sander Background Nikos Sculpture pour Homme Guess Guess Suede Bijan Bijan Men Gap Lavander Tea No.362 Hollister Socal for Men Nicole Farhi Homme Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Playboy Playboy Vegas Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Brut Parfums Prestige Tigress Jeanne Arthes Ice Breaker