Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Anonimo Veneziano Nobile 1942 dla kobiet

Anonimo Veneziano Nobile 1942 dla kobiet

Anonimo Veneziano Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia Anonimo Veneziano Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia Anonimo Veneziano Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia

Anonimo Veneziano marki Nobile 1942 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Anonimo Veneziano został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, lotos i róża; nutami bazy są francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka

Jaśmin Ylang-ylang Lotos Róża

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anonimo Veneziano by Nobile 1942.

Coco Eau de Parfum

Anonimo Veneziano Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Anonimo Veneziano, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Anonimo Veneziano, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anonimo Veneziano marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anonimo Veneziano marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Al-Rehab Al Hanouf Al-Rehab Maysoon Michael Kors Island Capri Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Hilde Soliani Ti Amo: Iris Boucheron B Gres Fleur de Cabotine Bvlgari BLV Eau d`Ete Morris Gocce Gocce di Napoleon Nobile 1942 Ponte Vecchio W Lalique Lalique Edition Limitee 2011