Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Anonimo Veneziano Nobile 1942 dla kobiet

Anonimo Veneziano Nobile 1942 dla kobiet

Anonimo Veneziano Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia Anonimo Veneziano Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia Anonimo Veneziano Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia

Anonimo Veneziano marki Nobile 1942 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Anonimo Veneziano został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, lotos i róża; nutami bazy są francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka

Jaśmin Ylang-ylang Lotos Róża

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anonimo Veneziano by Nobile 1942.

Coco Eau de Parfum

Anonimo Veneziano Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Anonimo Veneziano, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Anonimo Veneziano, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anonimo Veneziano marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anonimo Veneziano marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera Carolina Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Lacoste Touch of Spring Hilde Soliani Ti Amo: Iris Novae Plus Graceful Green Ramon Molvizar Sol (Sun) Byblos Essence Sonoma Scent Studio Rose Musc Baldinini Baldinini Parfum Glace Burberry Burberry Sport for Women The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy Profumi di Pantelleria Nica