Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Ambra Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Ambra Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Ambra Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambra Nobile marki Nobile 1942 to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambra Nobile został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ambra i bergamotka; nutami serca są kocanka, francuskie labdanum i paczula; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, cedr virginia i fasolka tonka.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ambra Bergamotka

Kocanka Francuskie labdanum Paczula

Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambra Nobile by Nobile 1942.

Voile d'Ambre

Ambra Nobile Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Ambra Nobile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Ambra Nobile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambra Nobile marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambra Nobile marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bvlgari Omnia Fendi Asja Fendi Paloma Picasso Minotaure Solange Azagury-Partridge Stoned Montale Ginger Musk Benetton Colors de Benetton Jacques Fath Fath de Fath Queen Latifah Queen by Queen Latifah Ava Luxe No. 23 Catherine Lara Aral Un des Sens Memoire Liquide Encens Liquide Project D by Dannii and Tabitha Dusk