Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Jean Baptiste 1717 Niven Morgan dla kobiet

Jean Baptiste 1717 Niven Morgan dla kobiet

Jean Baptiste 1717 marki Niven Morgan to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jean Baptiste 1717 został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są jaśmin, tuberoza i hiacynt wodny; nutami serca są wanilia, lilia, karmel i dzika róża; nutami bazy są nuty drzewne, paczula, mech dębowy i dąb.

Jaśmin Tuberoza Hiacynt wodny

Wanilia Lilia Karmel Dzika róża

Nuty drzewne Paczula Mech dębowy Dąb

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jean Baptiste 1717 by Niven Morgan.

Jean Baptiste 1717 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Niven Morgan Jean Baptiste 1717, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Niven Morgan Jean Baptiste 1717, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jean Baptiste 1717 marki Niven Morgan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jean Baptiste 1717 marki Niven Morgan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Serge Lutens Daim Blond Ralph Lauren Pure Turquoise S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Tallulah Jane Gotham Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Weil Weil De Weil Carven Intrigue Tommy Hilfiger Loud for Her Stefano Canturi Canturi Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense