Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Gold Scent Niven Morgan dla kobiet i mężczyzn

Gold Scent Niven Morgan dla kobiet i mężczyzn

Gold Scent marki Niven Morgan to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gold Scent został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są ambra i wanilia; nutami serca są neroli i bergamotka; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Ambra Wanilia

Neroli Bergamotka

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold Scent by Niven Morgan.

Gold Scent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Niven Morgan Gold Scent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Niven Morgan Gold Scent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold Scent marki Niven Morgan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold Scent marki Niven Morgan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Bond No 9 The Scent Of Peace Yves Saint Laurent Elle Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Ulric de Varens Varens Love Lorenzo Villoresi Musk Ramon Molvizar Precious Ella Mikao Yujin Feroce Baldinini Baldinini Parfum Glace Amway Ancestry Max Azria BCBGirls Star Bill Blass Red