Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Gold Scent Niven Morgan dla kobiet i mężczyzn

Gold Scent Niven Morgan dla kobiet i mężczyzn

Gold Scent marki Niven Morgan to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gold Scent został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są ambra i wanilia; nutami serca są neroli i bergamotka; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Ambra Wanilia

Neroli Bergamotka

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold Scent by Niven Morgan.

Gold Scent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Niven Morgan Gold Scent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Niven Morgan Gold Scent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold Scent marki Niven Morgan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold Scent marki Niven Morgan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kate Moss Kate Alviero Martini GeoBlack Woman Lacoste Touch of Spring Prada No1 Iris Bill Blass Couture 3 Anna Sui Live Your Dream Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Salvador Dali Little Kiss Me Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 7 Arno Sorel Jardins de Babel Women Kenzo Once Upon a Time pour Femme Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli