Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tuberoza Nishane dla kobiet i mężczyzn

Tuberoza Nishane dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
ziołowy
Tuberoza Nishane dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tuberoza Nishane dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tuberoza marki Nishane to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tuberoza został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jorge Lee. Nutami głowy są ylang-ylang, słodka pomarańcza, kwiat pomarańczy i dzięgiel; nutami serca są tuberoza, gardenia, jaśmin i aksamitka; nutami bazy są ambra, wetyweria, drzewo sandałowe i piżmo.

Ylang-ylang Słodka pomarańcza Kwiat pomarańczy Dzięgiel

Tuberoza Gardenia Jaśmin Aksamitka

Ambra Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tuberoza by Nishane.

Tuberoza Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nishane Tuberoza, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nishane Tuberoza, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tuberoza marki Nishane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tuberoza marki Nishane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Bath and Body Works Fresh Pineapple Guerlain Garden Sensuel Jeanne Arthes Cobra Houbigant Demi-Jour Andy Warhol Pop pour Femme Le Labo Neroli 36 Les Parfums de Rosine Secrets de Rose The Party The Garden Party Frangipane Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Ulric de Varens Indra Anya`s Garden Kewdra