Marki » N-Q » aromatyczno - zielone « Grupy

Signoricci Nina Ricci dla mężczyzn

Signoricci Nina Ricci dla mężczyzn

Signoricci marki Nina Ricci to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Signoricci został wydany w 1965 roku. Nutami głowy są nuty zielone, galbanum, petitgrain, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), mandarynka, konwalia i róża; nutami bazy są labdanum, fasolka tonka, ambra, cywet, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Nuty zielone Galbanum Petitgrain Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Mandarynka Konwalia Róża

Labdanum Fasolka tonka Ambra Cywet mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signoricci by Nina Ricci.

Signoricci Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Signoricci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Signoricci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signoricci marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signoricci marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Chaumet Chaumet Homme Christian Dior Jules Perry Ellis Perry Man Alfred Dunhill Desire Blue L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Guy Laroche Horizon Gant Gant Summer Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer Parfum d`Empire Yuzu Fou Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Ayala Moriel Kinmokusei