Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Ricci Ricci Dancing Ribbon Nina Ricci dla kobiet

Ricci Ricci Dancing Ribbon Nina Ricci dla kobiet

kwaśny
Ricci Ricci Dancing Ribbon Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Ricci Ricci Dancing Ribbon Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Ricci Ricci Dancing Ribbon marki Nina Ricci to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ricci Ricci Dancing Ribbon został wydany w 2010 roku. Ricci Ricci Dancing Ribbon stworzyli Aurelien Guichard i Jacques Huclier. Nutami głowy są imbir, malina i rabarbar; nutami serca są tuberoza i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Imbir Malina Rabarbar

Tuberoza Róża

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ricci Ricci Dancing Ribbon by Nina Ricci.

Ricci Ricci

Ricci Ricci Dancing Ribbon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ricci Ricci Dancing Ribbon marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ricci Ricci Dancing Ribbon marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Tom Ford Black Violet Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Teo Cabanel Oha Germaine Monteil Royal Secret II Jil Sander Jil Sander Woman III B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Miller Harris Terre d'Iris Sage Machado Moonstone Brut Parfums Prestige Audace Jeanne Arthes Jeanne Niven Morgan Jean Baptiste 1717