Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Ricci Club Nina Ricci dla mężczyzn

Ricci Club Nina Ricci dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

Ricci Club Nina Ricci dla mężczyzn Zdjęcia Ricci Club Nina Ricci dla mężczyzn Zdjęcia Ricci Club Nina Ricci dla mężczyzn Zdjęcia Ricci Club Nina Ricci dla mężczyzn Zdjęcia Ricci Club Nina Ricci dla mężczyzn Zdjęcia

Ricci Club marki Nina Ricci to kwiatowo - zielone perfumy dla mężczyzn. Ricci Club został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są dzięgiel, lawenda, nuty zielone, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), cyprys, brzoskwinia, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, cynamon, piżmo, wanilia i cedr.

Dzięgiel Lawenda Nuty zielone Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Cyprys Brzoskwinia Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Cynamon Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ricci Club by Nina Ricci.

Ricci Club Recenzje Perfum

Lemooria
Lemooria

Jak dla mnie zapach typu unisex - nosiłam go przez rok czując się w nim świeżo i seksownie. Może na kobiecie po prostu pachną nieco inaczej ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Ricci Club, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Ricci Club, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ricci Club marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ricci Club marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna L`Erbolario Lily of the Valley Victoria`s Secret Pink Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Philosophy Pure Grace Lollia Breathe MDCI Parfums Un Coeur en Mai Luciano Soprani Solo Soprani JoAnne Bassett Petit Trianon Hiroko Koshino Hiroko Koshino Dorin Roses des Vents Est Intelligent Nutrients Focus