Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pretty Nina Nina Ricci dla kobiet

Pretty Nina Nina Ricci dla kobiet

karmelowy
Pretty Nina Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Pretty Nina Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Pretty Nina Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Pretty Nina marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami serca są zielone jabłko, malina i jaśmin; nutami bazy są piżmo, wanilia i karmel.

Grejpfrut

Zielone Jabłko Malina Jaśmin

Piżmo Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pretty Nina by Nina Ricci.

Pretty Nina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Pretty Nina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Pretty Nina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pretty Nina marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pretty Nina marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Lanvin Rumeur 2 Rose Memo Inlé Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Gres Cabotine Rose Jaguar Jaguar Woman Tocca Aqua Profumata Salina Marc Jacobs Pomegranate Splash Ajmal Lure for Her Zara Zara Girl