Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Premier jour Lucky Day Nina Ricci dla kobiet

Premier jour Lucky Day Nina Ricci dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

migdałowy

Premier jour Lucky Day marki Nina Ricci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Premier jour Lucky Day został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka i jabłko; nutami serca są frezja, goździk (przyprawa) i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, migdał i piżmo.

Czarna porzeczka Mandarynka Jabłko

Frezja Goździk (przyprawa) Heliotrop

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Migdał Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Premier jour Lucky Day by Nina Ricci.

Premier jour Lucky Day Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Premier jour Lucky Day, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Premier jour Lucky Day, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Premier jour Lucky Day marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Premier jour Lucky Day marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Al-Rehab Mubakhar Police Eyes For You Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Frederic Malle L'Eau d'Hiver Esteban Patchouli Marc Jacobs Daisy Black Edition Liz Claiborne Mambo Mix Bruno Acampora Sballo Omnia Profumi Granato Crabtree & Evelyn Iris Niven Morgan Gold Scent Donna Karan DKNY Golden Delicious