Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Premier Jour Soleil Nina Ricci dla kobiet

Premier Jour Soleil Nina Ricci dla kobiet

kokosowy
lekko korzenny

Premier Jour Soleil marki Nina Ricci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Premier Jour Soleil został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są kokos, różowy pieprz i brzoskwinia; nutami serca są gardenia, kokos, róża i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i heliotrop.

Kokos Różowy pieprz Brzoskwinia

Gardenia Kokos Róża Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Premier Jour Soleil by Nina Ricci.

Premier Jour Soleil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Premier Jour Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Premier Jour Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Premier Jour Soleil marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Premier Jour Soleil marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kate Moss Kate Christian Dior Dior Homme Intense Fresh Cannabis Rose Max Mara Kashmina Touch Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Miya Shinma Kaze Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Morris Occhi Verdi Batik Des Filles a la Vanille Garcon Manque FUBU Plush Crabtree & Evelyn Iris Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret