Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Phileas Nina Ricci dla mężczyzn

Phileas Nina Ricci dla mężczyzn

aldehydowy

Phileas marki Nina Ricci to orientalne perfumy dla mężczyzn. Phileas został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są aldehydy, jagody jałowca, nuty zielone, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), paczula, cynamon, jaśmin, kminek, wetyweria, cedr i igły sosnowe; nutami bazy są labdanum, skóra, ambra, piżmo, mech dębowy i tytoń.

Aldehydy Jagody jałowca Nuty zielone Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Paczula Cynamon Jaśmin Kminek Wetyweria Cedr Igły sosnowe

Labdanum Skóra Ambra Piżmo Mech dębowy Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Phileas by Nina Ricci.

Aramis Devin

Phileas Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Dzien Weterana, co roku w USA jest w rodzinie meza swietoscia. Wielu mezczyzn sluzylo w armii, zwiazalo sie z lotnictwem, marynarka wojenna. Cmentarze faluja we flagach, mniejszych, wiekszych, odwiedza sie emerytowanych wojskowych, pozdrawia serdecznie umundurowanych facetow na ulicy, w sklepie, dziekuje za sluzbe narodowi- autentycznie. Maz postanawia mnie wywiezc w odwiedziny do jednego z rodzinnych weteranow- wujka Carla, zamieszkalego w wiosce John Knox Village pod Kansas City. W drzwiach emeryckiego mieszkania wita mnie szeroki, amerykanski usmiech i lekko pochylona sylwetka. Cieple, miekkie dlonie chetnie parza kawe, ucza jak trzymac kij golfowy, przesuwaja sie po ramkach zdjec na scianie. Od 20 lat jest sam, a nie samotny. W lazience mnostwo meskich gadzetow- pedzel do golenia z bobrowym, elastycznym wlosiem i drewniana podstawa, metalowa maszynka do golenia blyska autentyczna zyletka (urzadzenie dla klasycznego dinozaura), miekkie reczniki w kolorze czekoladowego brazu. Dzienne wyluzowane bermudy w kolorze khaki wieczorem zamieniaja sie w szary garnitur uzupelniony biala koszula i jedwabnym wisniowym fularem. Przy kolacji meskie geste aldehydy otwieraja rozmowe o wojnie w Wietnamie i ku deserowi moj nos zaczyna wylapywac cynamonowo- gozdzikowe nutki jak w goracym apple pie przed nami.
Wujek szepcze cos na boku z hebanowym kelnerem i znika na kilka minut. Po powrocie stanowczym ruchem chwyta mnie za reke i mruga porozumiewawczo do meza. W zapomnianym kacie ciemnej, bankietowej restauracyjnej sali stoi staromodna szafa grajaca i lagodnie blyszczy metalowymi okuciami. Maz na kolanach odsuwa urzadzenie w poszukiwaniu wtyczki. Jest! Miodowe swiatlo zacheca do podejscia blizej. Ja rzucam okiem na zakurzona liste plyt- lata 60te, 70te... Gary juz klepie sie po kieszeniach w poszukiwaniu 25 centowek i ochoczo zabiera sie do przegladania oferty the Eagles oraz radosnie chichocze pokazujac wujkowi Mamas and Papas. Carl kreci glowa i przetarty quarter latuje w szparce obok listy plyt. Szum, lekki trzask i mocne meskie ramiona Carla obejmuja mnie. .. Jak dobrze, ze ucho, mozg i stopy zaczynaja wspolpracowac w rytmie bostona- ulubienca mojego Taty. Nat King Cole- Too young... Olejek jalowcowy z fulara daje wytchnienie i fajkowy tyton pozwala gleboko wdychac cos znajomego i rozczulajacego. Po glowie zaczyna sie blakac troska o obydwa meskie stawy biodrowe wymienione jakies 3 lata temu, ale poslusznie odplywam na kilka minut, plawiac sie w niepewnosci piekna miesistego, dobrego zapachu i dotyku gladko wygolonej twarzy.
This love will last though years may go
And then some day they may recall
We were not too young at all...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Phileas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Phileas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Phileas marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Phileas marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bond No 9 Fire Island Avon Black Suede Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Demeter Fragrance Junior Mints Korloff Paris Kn°II Miller Harris Piment des Baies Jessica McClintock Scott McClintock Alain Delon Samourai Le Labo Poivre 23 London Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate James Heeley Cardinal