Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nina Princesse d'un Jour Nina Ricci dla kobiet

Nina Princesse d'un Jour Nina Ricci dla kobiet

Nina Princesse d'un Jour marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nina Princesse d'un Jour został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są cytryna i lima; nutami serca są pralina, piwonia, cereus "królowa nocy", wanilia i jabłko; nutami bazy są piżmo, ekstrakt białego cedru i jabłoń.

Cytryna Lima

Pralina Piwonia Cereus Wanilia Jabłko

Piżmo Ekstrakt białego cedru Jabłoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nina Princesse d'un Jour by Nina Ricci.

Nina Princesse d'un Jour Recenzje Perfum

Nina Princesse d'un Jour by Nina Ricci 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Nina Princesse d'un Jour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Nina Princesse d'un Jour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nina Princesse d'un Jour marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nina Princesse d'un Jour marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Lancome Miracle Summer Mexx Mexx pure Life Woman Van Cleef & Arpels Miss Arpels Escada Sunny Frutti Ghost Ghost Escada Escada Moon Sparkle Geoffrey Beene Chance Fiorucci Fiorucci Love You Victoria`s Secret Passionate Kisses Bath and Body Works Sweet Pea Forever Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G