Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nina Precious Swarovski Edition Nina Ricci dla kobiet

Nina Precious Swarovski Edition Nina Ricci dla kobiet

Nina Precious Swarovski Edition marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nina Precious Swarovski Edition został wydany w 2009 roku. Nina Precious Swarovski Edition stworzyli Olivier Cresp i Jacques Cavallier. Nutami głowy są bergamotka i lima; nutami serca są zielone jabłko i piwonia; nutami bazy są pralina, jabłoń i piżmo.

Bergamotka Lima

Zielone jabłko Piwonia

Pralina Jabłoń Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nina Precious Swarovski Edition by Nina Ricci.

Nina Precious Swarovski Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nina Precious Swarovski Edition marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nina Precious Swarovski Edition marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gres Caline Mexx Mexx pure Life Woman Guess Guess for Women Givenchy Hot Couture White Collection Rene Lezard Identite Fragonard Ile d`Amour Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Ted Baker Endurance Women Anna Sui Rock Me! Police Pure Police London Femme Victoria`s Secret Pear Glace DSH Perfumes Songbird