Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nina L`Elixir Nina Ricci dla kobiet

Nina L`Elixir Nina Ricci dla kobiet

kwaśny
Nina L`Elixir Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Nina L`Elixir marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nina L`Elixir został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutę głowy stanowi cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin i czerwone jagody; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Amalfi

Jaśmin Czerwone jagody

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nina L`Elixir by Nina Ricci.

Nina
New Yorker for Her

Nina L`Elixir Recenzje Perfum

samsara
samsara

Niby Elixir, ale jak dla mnie to wykastrowana wersja pierwowzoru, który jest kompozycją genialną i skończoną, czymś, czego nie sposób poprawić, bo już jest doskonałe. Elixir jest cięższy, ale przez to jakby spłaszczony. Jest niczym zakalec, ciasto, które nie wiedzieć czemu opadło. Niby przepis ten sam, ale wystarczy drobna zmiana ingrediencji, by coś nie wyszło. Tak też jest w przypadku Niny l'Elixir. Ten jaśmin ewidentnie nie pasuje do tego składu-nijako odbiera zapachowi polotu, wyjątkowości, jest niczym zbędny bagaż, ciężarek, który ciągnie go do dołu, odbierając urodę i blask. O ile Nina w wersji edt to w moim odczuciu zapach 3D - przestrzenny, pełen meandrów i tajemnic zapachowy labirynt, to elixir już tylko 2D-ślepa uliczka prowadząca donikąd. Elixir nadal jest ładny i ciekawy, ale to, co mnie w Ninie rozkochało do szaleństwa, tutaj uleciało bezpowrotnie. Słodycz Niny jest dla mnie oszałamiająca, słodycz Elixiru męcząca.

Joskelyn
Joskelyn

Od wielu miesięcy posiadam 5 ml odlewkę L'Elixiru, skrytą w czeluściach mojej szafki, gdzieś na dnie pudełeczka z próbkami. Odkopuję ją zazwyczaj, gdy Superpharm obwieści światu o jakiejś mega promocji na zapachy Niny Ricci (a zdarza się to cyklicznie). Cena kusi, jabłuszkowy flakonik nęci i oczami wyobraźni dostrzegam już to cudeńko zdobiące moją toaletkę, psikam więc z próbki, wącham i ... nie, jednak nie. Odlewka wraca na dno szuflady ;)

Nina Ricci to dla mnie zapach szarlotki z plastrem cytryny. Ciepły, przyjemny, otulający, ale nie dominujący. Ciasteczkowa słodycz przełamana jest owocowa świeżością przez co zapach nie męczy i nie dusi. Jest dziewczęcy, filuterny, zalotny. Mogę nosić ten zapach bez bólu, ale pachnie na mój gust za bardzo spożywczo, a za mało "perfumowo", dlatego nie widzę dla niego miejsca w mojej kolekcji. Uważam jednak, że zapach może się podobać - nie za słodki, nie za swieży, w przeuroczym flakoniku - wydaje się bezpiecznym pomysłem na prezent ;)

zuzia
zuzia

Moja opinia o tym zapachu jest potwierdzeniem tego ze każdy może odebrać go inaczej. Dla mnie nie jest ani slodki ani cieply ani otulajacy. Czuje tu gorycz kwaśna,odpychajaca. Nie ma nic w tym zapachu co by mi się podobalo. Od poczatku do końca ostro i odpychajaco.

amanda
amanda

Dla mnie z kolei miał za dużo świeżej nuty aby go uważać za przyjemny otulacz na chłodniejsze miesiące.
Za dużo przewija się cytryny z troszkę słodko kwaskowatą całością za mało takiego pieczoneg jabłuszka , które gdzieś tam przedostaje się pomiędzy świeżymi nutami.
Ale ogólnie przyjemny, apetyczny zapach.

Anruth
Anruth

Jesienny pocieszacz na pluchę taką jak dzisiejsza. Ciepły, słodki, nieskomplikowany. Zapach do kocyka i cynamonowej herbaty. Nie jest to słodki ulepek, słodycz przełamana jest kwasowością cytryny, cierpkością czerwonej jagody a może porzeczki? Ładny ;)

Ciri
Ciri

chyba nie znam bardziej jesiennego zapachu :)
pachnie mocno dojrzałym jabłkiem czerwonym - taką wręcz konfiturą
ciepły i otulający

Mad-Lainey
Mad-Lainey

L'Elixir jest wspaniala wariacja tradycyjnego rozowego jabluszka Nina Ricci.
L'Elixir jest glebszy, bardziej skoncentrowany, niezwykle kobiecy i seksowny! Najbardziej wyraziste nuty to owoce i jasmin; czuc cudny aromat swiezo przekrojonego jablka. Baza jest jablkowo-drzewna, bardzo przytulna i ciepla.
Zapach mile zaskakuje, poniewaz nie jest to cudaczek stworzony z mysla o nastolatkach, ale bardziej o seksownych mlodych kobietach, zdecydowanych i pewnych siebie.
Trwalosc i moc dobra, nieco lepsza od EDT.
Butelka to poezja
Godne polecenia i zaznacze, ze sa swietne na kazda pore roku!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Nina L`Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Nina L`Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nina L`Elixir marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nina L`Elixir marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Signorina Lancome Hypnose Lolita Lempicka Lolita Lempicka Cacharel Amor Amor Hugo Boss Deep Red Christian Dior Hypnotic Poison Marc Jacobs Lola Lolita Lempicka Si Lolita Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Donna Karan DKNY Chanel Chance Eau Tendre Nina Ricci Nina Guerlain Insolence Eau de Parfum Yves Rocher Moment de Bonheur Chanel Allure eau de parfum Lancome Tresor In Love Calvin Klein Euphoria Chopard Casmir Giorgio Armani Acqua di Gioia Yves Saint Laurent Elle