Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet

wiśniowy
wodny
Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Filmy
Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Nina L’Eau marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nina L’Eau został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są grejpfrut, jabłko, mandarynka i neroli; nutami serca są nuty wodne, wiśnia, gardenia i kwiat jabłoni; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut Jabłko Mandarynka Neroli

Nuty wodne Wiśnia Gardenia Kwiat jabłoni

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nina L’Eau by Nina Ricci.

Nina L’Eau Recenzje Perfum

Nina L’Eau by Nina Ricci 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Nina L’Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Nina L’Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nina L’Eau marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nina L’Eau marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Celebration Escada Pacific Paradise Salvador Dali Dalimix Avon Make Me Smile Fragrances of Ireland Inisfree Jeanne Arthes Sweet Sixteen S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Christina Aguilera X Pose Glamour L`Occitane en Provence Rose Neroli Perry Ellis 18 Faberlic You Nova Dream