Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet

wiśniowy
wodny
Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Filmy
Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Nina L’Eau marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nina L’Eau został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są grejpfrut, jabłko, mandarynka i neroli; nutami serca są nuty wodne, wiśnia, gardenia i kwiat jabłoni; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut Jabłko Mandarynka Neroli

Nuty wodne Wiśnia Gardenia Kwiat jabłoni

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nina L’Eau by Nina Ricci.

Nina L’Eau Recenzje Perfum

Jol
Jol

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak przyjemnego, lekkiego i orzeźwiającego zapachu. Perfumy są delikatnie słodkie, pachną wiśniami, jabłkiem, grejpfrutem, kwiatami i nutami wodnymi, które choć są tutaj są naprawdę wyczuwalne nie rozwadaniają zapachu. Myślałam, że za sprawą wiśni będzie to słodki zapach, ale te wiśnie są świeże, kwaskowate, okraszone cytrusami. Piękny niemęczący słodkawy zapach. Początkowo owocowo-wodny, później bardziej kwiatowy. Z przyjemnością nosiłam je latem, teraz czekam na chłody, żeby sprawdzić jak ułożą się w jesienne dni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Nina L’Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Nina L’Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nina L’Eau marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nina L’Eau marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Paris Hilton Paris Hilton Oriflame Saga Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Roxy Roxy Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Jaguar Jaguar Woman Gianfranco Ferre In The Mood For Love Franck Olivier Private Filles des Iles Floral Exotique Fendi Fan di Fendi Jeanne Arthes Sexy Me No3