Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet

wiśniowy
wodny
Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Filmy
Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina L’Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Nina L’Eau marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nina L’Eau został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są grejpfrut, jabłko, mandarynka i neroli; nutami serca są nuty wodne, wiśnia, gardenia i kwiat jabłoni; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut Jabłko Mandarynka Neroli

Nuty wodne Wiśnia Gardenia Kwiat jabłoni

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nina L’Eau by Nina Ricci.

Nina L’Eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Nina L’Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Nina L’Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nina L’Eau marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nina L’Eau marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Moschino Moschino Funny! Britney Spears Believe Oriflame Volare Spring Flower Parfum Betty Barclay Smaragd Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Maria Sharapova Maria Sharapova Pink Room Parfum No 1 Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Ministry Of Sound Nightlife for Her Benefit Lookin` To Rock Rita LR Agent XX