Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nina Gold Edition Nina Ricci dla kobiet

Nina Gold Edition Nina Ricci dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

Nina Gold Edition Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina Gold Edition Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina Gold Edition Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Nina Gold Edition marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nina Gold Edition został wydany w 2008 roku. Nina Gold Edition stworzyli Olivier Cresp i Jacques Cavallier. Nutami głowy są lima i cytryna amalfi; nutami serca są piwonia, zielone jabłko i pralina; nutami bazy są jabłoń, piżmo i cedr.

Lima Cytryna Amalfi

Piwonia Zielone Jabłko Pralina

Jabłoń Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nina Gold Edition by Nina Ricci.

Nina Gold Edition Recenzje Perfum

china_doll
china_doll

Jabłka. Ale nie świeże i zielone, znane mi z klasyka. Tutaj mamy czerwone i rumiane jabłka w jesiennym sadzie, które są już tak dojrzałe, że spadły na ziemię, albo zaraz to zrobią. Potem te jabłka pieczemy na ognisku, żeby je zjeść na ciepło. Nuta takiego ogniska jest tez delikatnie wyczuwalna, myślę, że za sprawa cedru. Czuć także delikatnie cytrusy i pralinki.

Całość jest słodka, ale nie przesłodzona. Delikatnie otula, perfumy mają niezła trwałość i projekcję, ale jeśli chcemy czuć je do wieczora, trzeba raz reaplikować.

Jest to jeden z trzech zapachów z serii Nina, jakie na razie poznałam. Wszystkie z nich mają pewną charakterystyczną pudrową nutkę, która sprawia, że od razu wiem, że należą do tej jabłuszkowej rodzinki.

Fajna propozycja, raczej na chłodne dni, ładny flakon pasuje do zawartości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Nina Gold Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Nina Gold Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nina Gold Edition marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nina Gold Edition marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Ame Coquine Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Montana Parfum d`Elle 2 Valentino Vendetta Donna NafNaf NafNaf Too... Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Les Nereides Musc de Java Avon Pink Suede Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Floris Madonna of the Almonds Gres Caline Tender Moments Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G