Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nina Fantasy Nina Ricci dla kobiet

Nina Fantasy Nina Ricci dla kobiet

Nina Fantasy Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina Fantasy Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina Fantasy Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina Fantasy Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Nina Fantasy marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nina Fantasy został wydany w 2012 roku. Nina Fantasy stworzyli Olivier Cresp i Jacques Cavallier. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i gruszka; nutami serca są heliotrop, róża i kwiat wiśni; nutami bazy są ostrokrzew, wanilia i cukier.

Bergamotka Mandarynka Gruszka

Heliotrop Róża Kwiat wiśni

Ostrokrzew Wanilia Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nina Fantasy by Nina Ricci.

Nina Fantasy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Nina Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Nina Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nina Fantasy marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nina Fantasy marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Ralph Lauren Romance Jennifer Lopez Miami Glow Naomi Campbell Exult Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Jacadi Jacadi Mademoiselle Abercrombie & Fitch 8 Usher UR for Women Estée Lauder Brasil Dream Breil Milano My Breil Adolfo Dominguez U Tommy Bahama Set Sail Martinique