Marki » N-Q » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Nina (1987) Nina Ricci dla kobiet

Nina (1987) Nina Ricci dla kobiet

Nina (1987) Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina (1987) Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina (1987) Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina (1987) Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Nina (1987) Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Nina (1987) marki Nina Ricci to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Nina (1987) został wydany w 1987 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Vacchiano. Nutami głowy są aldehydy, mimoza, kwiat pomarańczy, Łodygi porzeczki, nuty zielone, brzoskwinia, bazylia, aksamitka, bergamotka i cytryna; nutami serca są mimoza, fiołek, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, laurowiec indyjski i róża; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, paczula, piżmo, cywet, mech dębowy, syrop z czarnej porzeczki i wetyweria.

Aldehydy Mimoza Kwiat pomarańczy Łodygi porzeczki Nuty zielone Brzoskwinia Bazylia Aksamitka Bergamotka Cytryna

Mimoza Fiołek Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Laurowiec indyjski Róża

Irys Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Cywet mech dębowy Syrop z czarnej porzeczki Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nina (1987) by Nina Ricci.

1905

Nina (1987) Recenzje Perfum

Roma
Roma

Nut tu sporo, ale sa lekko i z klasa zmieszane. To pachnidlo uczynione zostalo wg. starej szkoly, trudne moze dla niewprawnych nosow... nie dla mlodziezy... nie dla wielbicielek lekkich (drogich) , kwiatowych wod, ktore dzis masowo sie produkuje - klonow samych siebie, ktore nie maja nic do przekazania, ale maja wyplukac z kasy kupujacego.
Nina to perfumy genialne - jedwabiscie gladkie, miekkie, seksownie, wspaniale skonstruowane.
Zmyslowe do potegi N... zwierzece, rozpustne (...)
Eleganckie i typowo kobiece. Slodko - gorzkie z ziolowym zadziorem.
Interesujace, bogate, niebanalne.
Kompozycja tych perfum jest "utkana" misternie... trudno mi wylowic poszczegolne nuty... Czuje je jako calosc.
Czarna porzeczka i jej liscie plus cywet - zawsze rowna sie niesamowita mieszanka pobudzajaca zmysly. Istne feromony. Kiedys pewnie taka kombinacja bylaby dla mnie dziwna, nazbyt kobieca - dzis kusi mnie, uwodzi z jak najlepszym skutkiem. Nie przypuszczalam nawet, ze tak pieknie pachnie mimoza...
Wspaniale, klasyczne perfumy, naprawde piekne, szkoda, ze nieprodukowane, mam 50 ml i bardzo chcialabym miec wieksza pojemnosc.
Flakon doskonale obrazuje zawartosc.

Arttemiss
Arttemiss

Gdyby pośród grup zapachowych istniała kategoria "zmysłowe", to do niej właśnie należało by przypisać "Ninę". To perfumy jak najbardziej aldehydowo-kwiatowe, ale dzięki mocno zaakcentowanym mchu i cywecie (nie-nie! to nie tak jak myślicie!) momentami ewidentnie ocierające się o szypr, ale taki zdecydowanie po "jasnej stronie mocy".

W "Ninie" kwiaty żyją swoim życiem i pojawiają się jak postacie w szopce albo jak zdobienia elewacji na renesansowym palazzo: kolejno, piętrowo i zgodnie z piramidą konstrukcyjną zapachu. Początek należy do aldehydów osłodzonych mimozą, przełamanych nagietkiem i podbitych odrobiną zieloności. Po dłuższej chwili zapominamy o pierwszych kwiatach, bo na scenę wchodzą już nowe: ylang, jaśmin i fiołek stawiający lekko pudrowy akcencik nad całością. A potem znowu zmiana kwiatowych dekoracji, ponieważ pojawia się irys. I to jaki Irys - IRYS, ale taki pokazujący wszystkie irysowe zalety, bez banału, bez miejsca na nudę, bez płaskiej formy, o którą często zahaczają irysy. A gdy kwiat robi się coraz bardziej intensywny, otaczają go coraz ściślej cywet i mech dębowy. I jest ZMYSŁOWO, jest przytulnie i miękko. Bez cienia brudu, potu czy skóry - jak wtedy, gdy o kilka centymetrów od siebie czuje się ciepło ciała kogoś drugiego i ewidentnie dla nas atrakcyjnego. Warto samemu "Ninę" powąchać...

Dyfuzja między przeciętną a bliskoskórną, trwałość do sześciu godzin.

Nina (1987) by Nina Ricci 4.60 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Nina (1987), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Nina (1987), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nina (1987) marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nina (1987) marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels First Paloma Picasso Paloma Picasso Hermes Caleche Rochas Madame Rochas Guerlain Shalimar Chanel Chanel N°5 Leonard Tamango Estée Lauder Cinnabar Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Molinard Habanita Yves Rocher Ispahan Giorgio Armani Armani Lanvin Arpege Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Pierre Balmain Miss Balmain Louis Feraud Fantasque Leonard Balahe Jean Patou Joy Gres Grain de Folie Giorgio Armani Gio