Marki » N-Q » drzewno - szyprowe « Grupy

Memoire D'homme Nina Ricci dla mężczyzn

Memoire D'homme Nina Ricci dla mężczyzn

lekko korzenny

Memoire D'homme marki Nina Ricci to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Memoire D'homme został wydany w 2002 roku. Memoire D'homme stworzyli Christine Nagel i Rosendo Mateu. Nutami głowy są grejpfrut i lukrecja; nutami serca są gałka muszkatołowa i imbir; nutami bazy są ambra, wetyweria i cedr.

Grejpfrut Lukrecja

Gałka muszkatołowa Imbir

Ambra Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Memoire D'homme by Nina Ricci.

Memoire D'homme Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Te perfumy podobne są do zapachu suszonej, wędzonej śliwki.
Dla mnie cudo i niestety trudne do zdobycia.
Szkoda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Memoire D'homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Memoire D'homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Memoire D'homme marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Memoire D'homme marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Black XS Azzaro Twin for Men Tom Ford Tom Ford for Men Chanel Allure Pour Homme CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Valentino Valentino Uomo Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Ralph Lauren Polo Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler A*Men Pure Malt Davidoff Zino Davidoff Lalique Hommage a L'Homme Alfred Dunhill X-Centric Chopard Heaven Christian Dior Higher Energy Cacharel Nemo Hugo Boss Boss Pure Bentley Bentley For Men Absolute Baldessarini Ambré