Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mademoiselle Ricci L'Eau Nina Ricci dla kobiet

Mademoiselle Ricci L'Eau Nina Ricci dla kobiet

Mademoiselle Ricci L'Eau Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Mademoiselle Ricci L'Eau marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mademoiselle Ricci L'Eau został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutę głowy stanowi włoski jaśmin; nutami serca są róża i piwonia; nutami bazy są nuty drzewne, cedr i piżmo.

Włoski jaśmin

Róża Piwonia

Nuty drzewne Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mademoiselle Ricci L'Eau by Nina Ricci.

Mademoiselle Ricci L'Eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Mademoiselle Ricci L'Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Mademoiselle Ricci L'Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mademoiselle Ricci L'Eau marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mademoiselle Ricci L'Eau marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Pacific Paradise Aftelier Orchid Single Love Passport Rosy Sky Marks and Spencer Autograph Blush Hollister Socal Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love Aftelier Fig Springfield SPF Woman Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne Jeanne Arthes Boum Que Calor Galimard Lapis Lazuli