Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mademoiselle Ricci Nina Ricci dla kobiet

Mademoiselle Ricci Nina Ricci dla kobiet

lekko korzenny
Mademoiselle Ricci Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia Mademoiselle Ricci Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Mademoiselle Ricci marki Nina Ricci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Mademoiselle Ricci został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są dzika róża, różowy pieprz i malina; nutami serca są oleander, owoc dzikiej róży i wawrzyn; nutami bazy są białe drewna, piżmo, ambra, cedr i fiołek.

Dzika róża Różowy pieprz Malina

Oleander Owoc dzikiej róży Wawrzyn

Białe drewna Piżmo Ambra Cedr Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mademoiselle Ricci by Nina Ricci.

Flower by Kenzo

Mademoiselle Ricci Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Panienka Ricci rozpoczyna się ciekawą nutą jakby cytrynową, ale jest to taka ziołowa mięsisto-olejkowa cytrynowość, bardzo aromatyczna, myślę, że to ten wawrzyn, czyli liść laurowy... Nuta ta jest dość męska, jednakże bardzo ciekawa, wyczuwalna jest też róża, bardzo pudrowa, ogrodowa, rzeczywiście dzika, pachnie bardzo autentycznie, a właśnie teraz początek lipca kwitną te piękne różowo-soczyste krzewy porastające połaciami nasyp kolejowy niedaleko mojego miejsca zamieszkania uprzyjemniając mi często czekanie na tramwaj ;)
Po jakimś czasie ta różano-wawrzynowa cytrynowość ucisza się i wybijać zaczyna się delikatne suche kremowe nieco drewienko, raczej płaski i dość chemiczny sandałowiec, ale przyjemny, podkręcony jest słodyczą wanilii albo bobu tonka, wyczuwam pewną miękkość i przymilność.
W bazie jest chyba najmniej ciekawie, bo Mademoiselle pachnie głównie tym mięciutkim ciepłym aczkolwiek dość suchym białym drewienkiem, ciut posłodzonym, ale to słodycz od kwiatów, na szczęście cały czas wyczuwam tę oryginalną nutę otwarcia, wawrzynu z dziką piękną intensywnie różową dziką różą
Zapach jest bardzo trwały, choć raczej bliskoskórny, ma w sobie jakieś echo Coco Mademoiselle, ale tylko echo, tę subtelną charakterystyczną słodycz.
Ogólnie oceniam te perfumy jako dobre, nie wiem, czy bym je kupiła, ale w prezencie chętnie bym je przyjęłą, z resztą wydaje mi się, że właśnie nadawały by się świetnie na prezent, nie tylko dla młodej damy, ale ale, mają w sobie coś takiego lekkiego, młodzieńczego, spokojnego, przypominają mi perfumy, które dostałam w nagrodę za zdaną maturę, pamiętam moją radość i...ten spokój, teraz już jestem po...i wkraczam w świat dorosłości i dobrze mi z tym :)

Zakupowe okazje

28.69 USD
Nina Ricci Mademoiselle Ricci Eau De Parfum for women 2.7 oz
Nina Ricci Mademoiselle Ricci Eau De Parfum for women 2.7 oz
35.99 USD
Mademoiselle Ricci Perfume by Nina Ricci, 2.7 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
36.99 USD
Mademoiselle Ricci Perfume by Nina Ricci, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Mademoiselle Ricci Perfume by Nina Ricci, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Gift Set 7oz
42.79 USD
Nina Ricci Mademoiselle Ricci Gift Set II. Eau De Parfum 1,7 oz Body Milk 3,4 oz
EDP Mini 0.14oz
42.99 USD
Nina Ricci Variety by Nina Ricci 5 Piece Mini Variety With Nina L'eau eau Fraiche L'air Du Temps EDT Mademoiselle Ricci Nina EDT L'extase Nina Ricci eau de Parfum And All Are .14 oz Minis for Women
43.99 USD
Nina Ricci Mademoiselle Ricci Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Nina Ricci Mademoiselle Ricci Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 2.7oz
119.00 USD
Nina Ricci Mademoiselle Ricci Coffret Eau De Parfum Spray 80ml 2.7oz Body Lotion 200ml 6.8oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Mademoiselle Ricci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Mademoiselle Ricci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mademoiselle Ricci marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mademoiselle Ricci marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Pure DKNY Verbena Trussardi Trussardi Inside for women Guerlain Eau de Shalimar Chloe Love Eau Intense Chloe Chloe Roses De Chloe Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Donna Karan DKNY Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum Versace Versense Lolita Lempicka Si Lolita Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu Estée Lauder Intuition Moschino Couture! Guerlain L'Instant Magique Calvin Klein Reveal Gucci Gucci Rush 2 Yves Saint Laurent Belle d`Opium Chanel Chance Eau de Toilette